Zioła wspomagające potencję

Powody osłabienia potencji są powszechne i dobrze znane- stres, przepracowanie, brak snu, chroniczne zmęczenie, złe nawyki. Czasami jednak utrata siły męskiej sygnalizuje poważne patologie w organizmie: od cukrzycy po raka. Dlatego najpierw powinieneś znaleźć przyczynę problemu z lekarzem.

Domowe sposoby na walkę z potencją

Po upewnieniu się, że nie jest to niebezpieczna choroba, możesz wypróbować środki ludowe. Jednak przed zrobieniem tego należy skonsultować się z lekarzem. Herbaty i napary z żeń-szenia, trawy cytrynowej, tymianku, kwiatów głogu, ekstraktów z miłorzębu japońskiego przyniosą korzyści męskiemu zdrowiu. Na przykład korzeń żeń-szenia ma pozytywny wpływ na ukrwienie narządów płciowych, a jego regularne przyjmowanie wpływa również na jakość nasienia.

Silna połowa ludzkości powinna także przyjrzeć się pokrzywie, pietruszce i selerowi. Jednak miód jest najlepszym sposobem na zwiększenie potencji, szczególnie w połączeniu z orzechami włoskimi. Przy takiej przystawce picie herbaty będzie nie tylko smaczne, ale także korzystne.

Dieta w walce z potencją

Słodką ucztę można zmieszać z imbirem lub czosnkiem i przyjmować trzy razy dziennie przed posiłkami. Ponadto chude mięso, ryby i owoce morza, jajka (najlepiej surowe), mleko, twaróg i kefir sprzyjają poprawię potencji i wspomagają męską siłę.

Oliwa z oliwek jest uważana za niezbędne narzędzie, ponieważ zawiera dużo kwasów tłuszczowych. Produkt ten ten zapewnia również energię i odżywianie narządów płciowych. Świeże karczochy są uważane za przysmak w większości krajów, jednak stosuje się je również w celu zwiększenia potencji.